Majówka, majówka i po majówce. Nie rozpieściła Nas ona w tym roku pogodowo. Ale przed Nami na pewno wiele przyjemniejszych dni

Zapewne znajdują się wśród Was osoby, które chciałby te cieplejsze, słoneczniejsze dni spędzić we własnym ogrodzie, pielęgnując roślinność, odpoczywając na hamaku lub grillując z rodziną 

Jeśli myślicie o zakupie domu czy mieszkania jeszcze przed wakacjami a będziecie się podczas zakupu wspomagać kredytem hipotecznym, to najwyższa pora żeby zacząć działać w tym temacie.

Ostatni rok sporo namieszał w polskiej gospodarce, jednak rynek nieruchomości pokazał, że jest odporny na zmiany. Można wręcz powiedzieć, że sprzedaż poszybowała w górę, choć mało kto się tego spodziewał. Co za popytem idzie – zwiększona ilość wniosków o kredyty hipoteczne i dłuższy czas oczekiwania na decyzję.

Jeśli jesteście zainteresowani kredytem hipotecznym, zapraszamy do kontaktu! Sprawdzony pośrednik kredytowy omówi z Wami szczegóły związane kredytem, rozwieje Wasze wątpliwości. Dopasuje do Was i przedstawi najlepsze oferty kredytów hipotecznych, które są aktualnie dostępne na rynku. Przeprowadzi Was przez cały proces kredytowania, bez ponoszenia przez Was dodatkowych kosztów z tym związanych.

Jeśli jeszcze nie wybraliście swojego wymarzonego M, także zachęcamy do współpracy z biurem nieruchomości Marthouse Marta Trzaska. Zapewniamy kompleksową obsługę zarówno podczas poszukiwania nieruchomości, kredytowania a także po podpisaniu umowy zakupu )

Zapraszamy do kontaktu ✆ 883 415 819

https://marta-nieruchomosci.pl/

galeria zdjęć

Copyrights © Marta Nieruchomości. Wszelkie prawa zastrzeżone.